Anasayfa » Hanımağa Kahveleri

Hanımağa Kahveleri

admin

Hk Hanımağa Kahveleri

Hanımağa Kahveleri bir kadın girişimidir. Kurucumuz Tuğba Asma Hatay/ İskenderun doğumludur. Aslen Mardin/ Midyatlıdır.  Mardinli saygın,büyük bir ailenin gelinidir ve Mardin kültürünü geliştirerek farkındalık oluşturmak için Hanımağa Kahveleri markasını kurdu. 8 Mart'ta satışa çıkan Hanımağa Kahveleri, o günden beri tüketicilere kaliteli Türk kahvesi ve geleneksel lezzetler sunmaktadır.

Hanımağa Kahveleri, sadece kahve satmakla kalmayıp, aynı zamanda sosyal fayda ve yardım amaçlarına da destek vermektedir. Gelirlerimizin bir kısmı burslar ve yetim çocuklara sponsorluk gibi sosyal sorumluluk projelerinde kullanılmaktadır. Ayrıca, ülkemizde yaşanan deprem felaketinde bölgede kahve pişirip dağıtan gönüllülere yardım için kahve tedarik etmiş bulunmaktayız.

Hanımağa Kahveleri olarak amaçlarımızdan biri, markamız geliştikçe daha fazla sosyal fayda ve yardım amaçlarına destek olmaktır. Bu yolla toplumsal farkındalık oluşturmak,kadınlara ve çocuklara daha faydacı bir şekilde dokunmak,daha güzel işler başarmaya devam etmek istiyoruz. Teşekkür ederiz.

Teşekkür Ederiz.