Anasayfa » CINOART ile Röportaj 

CINOART ile Röportaj 

admin

CINOART ile röportajımız ;


-Cinoart kimdir?


-Merhaba Türkiye Kahve ekibi, biz bir Startup ekibiyiz, kahve yazıcısı 2016’dan beri ilk projemizdi ve otomatik kahve tamperi 2018’den beri ikinci projemiz oldu ve 2020’nin sonunda yayınladı.


Aynı zamanda otomatik kahve tamperi denizaşırı pazar için kahve yazıcısından daha başarılı görünüyor, 2021’de 34 ülke/bölgeye sattık.
birçok ülkede ticari kahve makineleri/öğütücü ithalatçısı olan birçok ortak firma geliştiriyoruz.


-Bu işe ne zaman başladınız, hedefleriniz neler?

-Bana Sean diyebilirsin, ben Çinliyim, ilk işim nükleer santralde mühendis olarak çalışmaktı.
İşime 2016 yılında kahve yazıcısı hakkında bir fikirle başladım ve sonra bunu gerçekten başardık.

Otomatik kahve tamperi, 2. ürünümüz çünkü benzersiz, kullanımı kolay ve manuelden daha hızlı bir ürün yapmak istiyorduk. Bu yüzden onu geliştirmek bizim için iki yıla mal oldu .

Budweiser için başka bir proje yapana kadar, aynı çözümü otomatik kahve tamperi projesinde kullanabileceğimizi gördük, bu yüzden 2020’de bunu tam anlamıyla başardık.


Hedeflerim hakkında, umarım şirketim Fellow kadar sevilir ve popüler olur, kahve endüstrisi için birçok ürün geliştirebiliriz ve her biri müşterilerimiz tarafından sevilir, popüler olur.


-Harika, gelecekte başka projeleriniz olacak mı?


-Portafiltre temizleyici yolda, bu ayın sonunda hazır olacak.
Doğru çözümü bulmak da iki yıl alıyor


Benim alanım bilgisayar ve bilim, ama fotoğraf çekmeyi seviyorum, bu yüzden ekibimden iyi bir şekle sahip yeni bir ürün tasarlamasını istiyorum ve ürünlerimizi müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlere göre geliştirmeye çalışıyoruz.

-Verdiğiniz tüm değerli bilgiler için teşekkür ederiz.

Bizde çok teşekkür ederiz…

Yazar Notu :
Portafilter, espresso makinelerinde içerisine kahve konan filtreyi tutmaya yarayan ve farklı türleri olan bir tutacaktır. Portatif bir filtre tutacağı olduğu için de adı portafilter olarak kalmıştır.

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar