Anasayfa » SCA Türkiye Demleme Hakem Atölyesini Tamamladı

SCA Türkiye Demleme Hakem Atölyesini Tamamladı

admin


SCA Türkiye Demleme Hakem Atölyesini tamamladı. Türkiye’de ilk defa yapılan bu atölye çalışmasında sınavlarını başarıyla geçen hakemler. 17-20 Mart SCA TURKEY Ulusal Yarışmalarında hakemlik yapmaya hak kazanacaklar.

Binlerce kahve profesyonelinin ve tutkununun bilgilerini ve deneyimlerini paylaşabildiği SCA (The Specialty Coffee Association), kahve camiasının merkezinde konumlanmaktadır.

SCA Türkiye kuruluşundan itibaren kahve mükemmeliyetini teşvik odaklı çalışmalarını eğitimler ve barista yarışmalarıyla yürütmektedir.

SCA TURKEY Barista ve Latte Art Hakem Atölyesini 06-07 Mart tarihlerinde Vaa Coffee’de düzenlenen eğitimde tamamlandı.

scaturkeyofficial ; Bu haftasonu düzenleyeceğimiz Hakem Atölyesi için heyecanlıyız, tüm hazırlıkları bitirdik. SCA Türkiye olarak böyle bir organizasyona aracı olabilmek bizler için son derece anlamlı ve de sevindirici. Bizlere kapısını sonuna kadar açan @vaacoffeeistanbul ‘a ve tüm sponsorlarımızla beraber emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

SCA Türkiye Kimdir?

Vizyonumuz    : Kahvede mükemmelliği sağlamayı amaçlayan bir otoriteyiz.

Misyonumuz   : İnovasyon, araştırma, eğitim ve iletişim ile kahve topluluğunda mükemmelliği yaratmak ve teşvik etmek.

SCA; üyeler –kahvede mükemmelliği arayanlar– için ticari bir birliktir.

SCA’nın dünyada 70’in üzerinde ülkede, SCA etkinlikleri ve web sitesi ile nitelikli kahve sektöründen insanlarla iletişim ağı oluşturan, kahve konusunda bilgili ve tutkulu, nitelikli kahve sektöründeki son trendleri ve gelişmeleri paylaşan sayısız üyesi bulunmaktadır.

Eğer siz veya firmanız hedeflerimizi paylaşıyorsanız, SCA’nın bir parçası olmalı ve geleceğin nitelikli kahve dünyasını yaratırken yanımızda yer almalısınız.

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar