Anasayfa » Türkiye’de İlk Compost Kapsül Kahve EGRO Kahve

Türkiye’de İlk Compost Kapsül Kahve EGRO Kahve

admin

Egro Kahve Kimdir?

Enka Civata (Egro Kahve), İmalat ve Sanayii Mamülleri Pazarlama Anonim Şirketi olarak, 1987 yılında Türkiye, İstanbul’ da kurulmuş olup, civata, somun ve sac aksamlı üretimin yanı sıra gıda sektöründe çekirdek kahve ithalatı, kahve ve otomasyon makineleri konusunda faaliyetlerimizi sürdürmekte ve Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına, ürün tedariği sağlamaktayız.

2002 yılından bu yana ise dünyaca ünlü Egro kahve makinelerinin Türkiye isim hakları sahibi ve ana distribütörüyüz. Dünyanın birçok yerindeki tarlalardan özenle seçilen kahve çekirdekleri ithal edilip modern ve teknolojik makinelerde, uzman ellerce hazırlanan proseslerle, özel olarak işlenip, kavurarak Türkiye’nin en fazla kahve tüketen gözde ve kaliteye önem veren tüketim noktalarına Egro Coffee markasıyla sunmaktayız.

Enka Cıvata’nın, gıda alanında tüm faaliyetlerini sürdürdüğü, Egro markasıyla, zincirleşmesi planlanarak Gebze sanayi bölgesinde faaliyete geçirdiği Egro Restaurant ile dünya mutfağından bir çok farklı tadı bulabileceğiniz muhteşem lezzetlerin yanı sıra, dekorasyon ve mimarisi ile kısa zamanda bulunduğu bölgenin en fazla konuşulan ve tercih edilen noktalarından biri olmuştur. 

Egro Kahve olarak konusunda uzman bir kadroya sahip firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, araştırma ve eğitime verdiği önemle, bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Pandemi sonrası B2B’den B2C’ye eş zamanlı hizmet verme kararımızla, tüketiciyle doğrudan ilişkide olacağımız yeni sürecimizde Nespresso uyumlu kompostlanabilir ve biyo çözünür kapsül kahve basım süreçlerimizin yer aldığı bir üretim tesisi oluşturduk. Kapsüllerimiz doğada çözünebilen ve alüminyum yada plastik kapsüller gibi doğaya zarar vermeyen çevre hassasiyeti gözetilerek seçilmiştir

Egro Cube

Bunu haricinde çekirdek kahve filtre kahve yöresel kahveler, kahve makinalarına tüm Türkiye’de bulunan servis ağımızla destek verebilmekteyiz. Türkiye’nin en çok kahve tüketen bir çok noktası uzun yıllardır Egro kahve makinaları ve egro kahveleriyle tarafımızca desteklenmektedir. Egro Cube yeni çıkan bir modelimiz ve önümüzdeki ay itibariyle stoklarımızda olacak. Egro One  ve Egro Next modellerine göre daha düşük tüketimi olan noktalara önerilecek modelimiz. Şuan için birçok akaryakıt istasyonu ve market grubu ile makine gelmeden anlaşmalar yapılmış durumda.

Bizimle paylaştıkları bu değerli bilgiler için Egro Coffee ve Evren Bey’e Teşekkür Ederiz…

Yazar Notu :

Kapsül kahve, tek kullanımlık kahve türüdür. En önemli özelliklerinden biri bayatlamayıp uzun süre tazeliğini korumasıdır. Standart bir çekirdek kahveyi kullanmazsanız bayatlar ancak kapsül kahvede böyle bir durum söz konusu değildir. Kapsül kahve, plastik bir kalıp kapsülün içinde yer alır.

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar