Anasayfa » Türkiye Kahve Şampiyonası Finalistler

Türkiye Kahve Şampiyonası Finalistler

admin

Türkiye Kahve Şampiyonası yarışmacılarımızdan finallerde yarışacak olanlar belli oldu!

2022 Türkiye Barista Şampiyonası, Haliç Kongre Merkezi‘nde, Eyüp Salonu‘nda, Coffex İstanbul dahilinde, 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşti İlk etap olarak bütün hünerlerini konuşturan baristalar arasından finale çıkmaya hak kazanan baristalar ise şu sekilde yayınlandı.

Hepsine finallerde başarılar 

Sca Türkiye Binlerce kahve profesyonelinin ve tutkununun bilgilerini ve deneyimlerini paylaşabildiği SCA (The Specialty Coffee Association), kahve camiasının merkezinde konumlanmaktadır.

SCA Türkiye kuruluşundan itibaren kahve mükemmeliyetini teşvik odaklı çalışmalarını eğitimler ve barista yarışmalarıyla yürütmektedir.

Vizyonumuz Türkiye’de tüm kahve tüketicilerini bu inanılmaz içecek hakkında en iyi şekilde bilgilendirerek tedarik zincirinin her kademesine avantaj ve sürdürülebilir bir endüstri sağlamaktır.

Final Programları

SCA Türkiye Kimdir?

Vizyonumuz    : Kahvede mükemmelliği sağlamayı amaçlayan bir otoriteyiz.

Misyonumuz   : İnovasyon, araştırma, eğitim ve iletişim ile kahve topluluğunda mükemmelliği yaratmak ve teşvik etmek.

SCA; üyeler –kahvede mükemmelliği arayanlar– için ticari bir birliktir.

SCA’nın dünyada 70’in üzerinde ülkede, SCA etkinlikleri ve web sitesi ile nitelikli kahve sektöründen insanlarla iletişim ağı oluşturan, kahve konusunda bilgili ve tutkulu, nitelikli kahve sektöründeki son trendleri ve gelişmeleri paylaşan sayısız üyesi bulunmaktadır.

Eğer siz veya firmanız hedeflerimizi paylaşıyorsanız, SCA’nın bir parçası olmalı ve geleceğin nitelikli kahve dünyasını yaratırken yanımızda yer almalısınız.

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar