Anasayfa » Türkiye Kahve Şampiyonası Şampiyonları

Türkiye Kahve Şampiyonası Şampiyonları

admin

2022 Türkiye Barista Şampiyonası, Haliç Kongre Merkezi‘nde, Eyüp Salonu‘nda, Coffex İstanbul dahilinde, 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşti. Gerçekten hem heyecan hem stress hemde mutluluk dolu anlarla birbirinden değerli baristalar bizlere heyecan dolu anlar yaşattı. Yaklaşık 4 gün süren etkinlik boyunca Baristalar hem Yeteneklerini hemde Başarılarını bizlere sergilediler. Değerli SCA hakemleri 4 gün süren bu yarışmalar sonunda bu 3 Şampiyon kazandı.

Kazanan ve Yarışmalara Katılan Bütün İsimleri Tebrik Ederiz..

Sca Türkiye Binlerce kahve profesyonelinin ve tutkununun bilgilerini ve deneyimlerini paylaşabildiği SCA (The Specialty Coffee Association), kahve camiasının merkezinde konumlanmaktadır.

SCA Türkiye kuruluşundan itibaren kahve mükemmeliyetini teşvik odaklı çalışmalarını eğitimler ve barista yarışmalarıyla yürütmektedir.

Vizyonumuz Türkiye’de tüm kahve tüketicilerini bu inanılmaz içecek hakkında en iyi şekilde bilgilendirerek tedarik zincirinin her kademesine avantaj ve sürdürülebilir bir endüstri sağlamaktır.

SCA Türkiye Kimdir?

SCA’nın dünyada 70’in üzerinde ülkede, SCA etkinlikleri ve web sitesi ile nitelikli kahve sektöründen insanlarla iletişim ağı oluşturan, kahve konusunda bilgili ve tutkulu, nitelikli kahve sektöründeki son trendleri ve gelişmeleri paylaşan sayısız üyesi bulunmaktadır.

Eğer siz veya firmanız hedeflerimizi paylaşıyorsanız, SCA’nın bir parçası olmalı ve geleceğin nitelikli kahve dünyasını yaratırken yanımızda yer almalısınız.

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar