Anasayfa » Coffex istanbul 2023 Başlıyor!

Coffex istanbul 2023 Başlıyor!

admin

Coffex istanbul 2023

Kahve severleri bir araya getiren Coffex İstanbul 2023 4-7 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

COFFEX, Türkiye’nin kahve endüstrisindeki ihtisas fuarı olarak, ulusal ve uluslararası pazarda ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sektördeki kahve tutkunlarıyla buluşturacak güçlü ve güvenilir bir platform oluşturuyor.

Kahvenin ve Kakaonun her noktasına hizmet sunan sektörün oyuncuları, uzmanlar, kurum ve kuruluşlar fuarda yeni işbirlikleri için bir araya geliyor.

Bu büyük keyifli etkinliğin bir parçası olma fırsatını kaçırmayın!

Bu yıl yine farklı konular ve kahveden alınan ilhamla birçok içerikle yapılacak olan söyleşiler, konferanslar, kahve ve kakao atölyeleri, kavurma akademisi ve oturumlar 4 gün boyunca fuara eşlik edecek.

Kahve profesyonellerinin ve tutkunlarının her yıl merak ve heyecanla beklediği fuar profesyonelleri ve kahve tutkunlarını bir araya getirirken bir çok etkinlikle de fuara gelen ziyaretçiler keyifli anlar yaşıyor. 2023 yılında 5 .kez düzenlenecek fuarda Profesyonel kahve makinaları, Coffee Shoplar , 3.Dalga Kahve akımı ve nitelikli kahve temsilcileri yer alacaktır. Aynı zamanda kahve çekirdeği toptancıları, roasterlar , kahve kavurma makinaları, değirmen firmaları, ev tipi kahve ve çay makinaları, vending makinaları, geleneksel Türk kahvecileri, kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, Cold Brew kahve ve içecekler, Coffee Shoplar , kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları , ülkeler, Karton bardak, ambalaj, butik çay markaları ,Kakao, çikolata, ve tasarımcılar yer almasını beklemekteyiz..

Etkinlikler boyunca kahve sektörü mensupları, ilgilileri ile kahve tutkunları bir araya gelecek.

SCA Türkiye Barista ve Cezve/ıbrik şampiyonası

SCA Türkiye Barista ve Cezve/ıbrik şampiyonası da bu etkinlik kapsamında düzenlenlenecek olup kısaca bilgilendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz.

2023 Türkiye Barista Şampiyonası’nda espresso makinesi olarak Dünya Barista Şampiyonası’nda da sponsor makine olarak kullanılan Barista Attitude Tempesta GARA kullanılacaktır.

Yarışmada kullanılacak GARA modeli, makine ile birlikte gelen 20gr’lık VST sepetler ile birlikte yarışma ve pratiklerde kullanılacaktır.

2023 Türkiye Barista Şampiyonası’nda espresso makinesi olarak Dünya Barista Şampiyonası’nda da sponsor makine olarak kullanılan Barista Attitude Tempesta GARA kullanılacaktır.

2023 Türkiye Barista Şampiyonası’nda sponsor değirmen olarak Anfim Pratica kullanılacaktır. 

Yarışmacılar, kendi değirmenlerini de yarışmada kullanabilecektir; ancak Anfim Pratica’nın espresso makinesinin sağ ya da sol yanında kalması zorunludur.

2023 Türkiye Barista Şampiyonası’nda hayvansal süt sponsoru Pınar Süt tarafından Pınar Barista ve Pınar Latte Art sütleri yarışmacılara sağlanacaktır.

Yarışmada kullanılacak GARA modeli, makine ile birlikte gelen 20gr’lık VST sepetler ile birlikte yarışma ve pratiklerde kullanılacaktır.

HER YIL OLDUĞU GİBİ #CFXTALKS DEVAM EDİYOR

#CFXTALKS 2023’te kahve sektörüne ilişkin birçok konuşmacının yer alacağı ve farklı konuların konuşulacağı etkinliğin bu yıl ki sponsoru CafeMarkt sizleri de 4-7 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde bu programa bekliyoruz.

Yapılacak olan etkinlik programı ise şu şekilde olacak;

Coffex İstanbul 2023 Etkinlik Programı

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar