Anasayfa » İzmir Coffee Festival 6. Kez Kapılarını Açıyor

İzmir Coffee Festival 6. Kez Kapılarını Açıyor

admin

Gerçekleştiği ilk yıldan itibaren  Ulusal ve Uluslararası arenada marka olmayı ve adından söz ettirmeyi başarmış olan “Loc Festivals” “Leaders of Coffee” İzmir Coffee Festival”, 6. kez kapılarını tüm kahve severlere büyük heyecan ve mutlulukla açmaya hazırlanıyor.

Festival içeriğinde; sosyal mesafe kurallarına ve covid 19 tedbirlerine uyarak gerçekleştirilecek olan; kahve tadımları, barista şovları, sergiler, sürpriz isimlerin sahne performansları ve kahveye dair bilmek istediğiniz birçok şeyi öğrenebileceğiniz atölyeler ve söyleşiler bulunuyor. Tabii bunların dışında tüm ziyaretçileri birbirinden ilginç sürprizler de bekliyor olacak.

İzmir Coffee Festival katılımcı firma profilinde yine her sene olduğu gibi; 3rd wave (3.Dalga) Kahve akımı temsilcileri, kahve çekirdeği ithalatçıları, roasterlar, kavurma makinası, değirmen firmaları, geleneksel Türk kahvecileri, 3. Nesil kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları ve tasarımcılar bulunuyor.

Bu festivalde, kahvenizi elinize alıp denize karşı hamaklarda dinlenebilir, salıncaklarda sevdiklerinizle sallanabilir ya da isterseniz şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. İzmir gibi bir festival denilmesinin sebebi de bu olsa gerek. kahve ve bilgi, sonra da keyif ve eğlence tekrar ön planda olacak.

Festivalin gece etkinlikleri de farklı bir boyuta taşınıyor. Tüm gün devam edecek olan canlı performansların ( DJ performans, müzik grupları, dans Showları vb) yanı sıra, her gece sürpriz bir isimle müthiş bir konser sizi bekliyor olacak. Ayrıca eğlence alanlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İzmir Coffee Festival hatırası almak isterseniz alışveriş alanını ziyaret edebilirsiniz. Yeme-içme bölümünde ise birçok marka eşsiz lezzetleriyle sizleri bekliyor olacak. Daha detaylı bilgi için www.coffeefestivalizmir.com ‘u ziyaret edebilir ve sosyal platformlarda @izmircoffeefestival hesabını takip edebilirsiniz. İzmir’de altıncı kez düzenlenen kahve festivali deneyimi için de sizleri 7-8- 9 Ekim’de İzmir Arena’ya bekliyoruz.

Bu sene festivalde neler bulacaksınız?

Bilete dahil hizmetler;

– İkramlar, Tadımlar,

– Cuppingler,

– Nil Karaibrahimgil, Feridun Düzağaç, Ozan Doğulu, Pera, Retrobüs, Evdeki Saat Konser ve Dj. Performans,

– Söyleşiler, (Bazı söyleşiler için ön kayıt alınmaktadır)

– Workshoplar (Bazı workshoplar için ön kayıt alınmaktadır)

– Tasarım yarışması Sergi alanları,

– Çocuk oyun alanları,

– Yetişkin oyun alanları,

– Spor etkinlikleri,

– Dans gösterileri,

– Latte show gösterileri,

– Barista Showları,

– Sokak sanatları gösterileri

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar