Anasayfa » KAHVE DÜNYASI 2022, MİLANA’YA TAŞINDI

KAHVE DÜNYASI 2022, MİLANA’YA TAŞINDI

admin

Özel Kahve Derneği, başlangıçta Varşova’da gerçekleşmesi planlanan 2022 World of Coffee fuarının İtalya’nın Milano kentine taşınacağını duyurdu. Rusya’nın Ukrayna’yı işgali, binlerce Ukraynalıyı, World of Coffee’nin gerçekleşmesi planlanan PTAK kongre merkezi de dahil olmak üzere Polonya’ya sığınmaya zorladı. Etkinliğin Milano’daki yeni bir yere taşınmasıyla, World of Coffee bilet satışlarından elde edilen gelirin %100’ünü Ukraynalı kahve işletmelerine ve profesyonellerine bağışlanacağını duyurdu

WORLD OF COFFEE + DÜNYA KAHVE ŞAMPİYONASI: MİLANO, 23-25 ​​HAZİRAN 2022

Koşullar üzücü olsa da, World of Coffee’yi espressonun doğduğu yer olan İtalya’ya geri getirmeyi dört gözle bekliyoruz. Bu, World of Coffee’nin Milano’ya ilk seyahati olacak ve şehrin göbeğinde modern bir mekan olan Milano Kongre Merkezi ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz . Beş Dünya Kahve Şampiyonası (Latte Art, İyi Alkollü Kahveler, Cup Tasters, Cezve/Ibrik ve Roasting) 23-25 ​​Haziran tarihlerinde Milano’da yapılacak. Dünyanın dört bir yanından kahve uzmanları, Milano’nun sunduğu her şeyi ve SCA İtalya Bölümü tarafından temsil edilen yerel kahve topluluğunun misafirperverliğini dört gözle bekliyor olacak .

Polonya toplumu mültecilere kollarını açarak karşıladı World of Coffee’nin mekanı PTAK Varşova Expo da kapılarını Ukraynalı mültecilere açtı. World of Coffee’yi Milano’ya taşıma kararıyla , savaştan kaçanlara yardım sağlayan SCA Polonya ve Çek Cumhuriyeti bölümleri gibi grupları desteklerken Varşova topluluğuna ek bir yük bindirmekten kaçınmayı umuyoruz . Gelecekte Varşova şehrine geri dönmeyi dört gözle bekliyoruz ve World of Coffee bilet satışlarından elde edilen gelirin %100’ünü Ukraynalı kahve işletmelerine ve profesyonellerine bağışlama sözü verdik.

DÜNYA KAHVE ŞAMPİYONASI HAKKINDA BİLGİLER

Beş Dünya Kahve Şampiyonası (Latte Art, İyi Alkollü Kahveler, Cup Tasters, Cezve/Ibrik ve Roasting) 23-25 ​​Haziran tarihlerinde Milano’da yapılacak. Varşova Dünya Kahve Şampiyonasına önceden kayıt yaptırmış olan yarışmacılar, Milano Dünya Kahve Şampiyonasına transfer edilecekler. Yarışmacılar, hakemler, WCE Temsilcileri ve Rekabet Kurumu koordinatörleri e-posta yoluyla daha fazla bilgi alacak. E-posta almadıysanız, lütfen WCC ekibiyle iletişime geçin .

Bunlar benzeri görülmemiş zamanlar olmasına rağmen, ilerliyoruz ve Milano’daki World of Coffee ve Dünya Kahve Şampiyonası için bir kez daha bir araya gelmeyi dört gözle bekliyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen worldofcoffee.org adresini ziyaret edin .

 

.

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar