Anasayfa » Mill City Roasters 1KG GAZLI KAHVE KAVURMA

Mill City Roasters 1KG GAZLI KAHVE KAVURMA

admin

Mill City Roasters, harika ticari kahve kavurma makineleri üretiyor, ancak her zaman bir firmadan daha fazlası oldular.

Mill City Roasters, 2013’ten bu yana, özel kahve üretimi ve en iyi teknoloji ve satış sonrası destek için benzersiz şekilde optimize edilmiş SCA Sertifikalı Kampüstür, CSA ve UL uyumlu endüstriyel kalitede kahve kavurma makinelerinden ticari odaklı eğitim ve öğretim sağlayan 4500’den fazla ticari kavurma tesisinin başlatılmasına yardımcı oldular.

1KG GAZLI KAHVE KAVURMA

Gelişmiş özellikler

  • Kontrol Hassas kavrum kontrolünde tamamen yeni bir standart belirliyor: değişken tambur ve fan hızı, dijital tambur basınç göstergesi ve Roast PATH veri kaydı bağlantısı aracılığıyla dijital fan ve tambur basıncı okuması.
  • Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel kalite, masif plaka ve tüm sertifikalı gıda sınıfı paslanmaz çelik konstrüksiyon. Mümkün olan en yüksek kalitede CSA/UL sertifikalı motorlar, anahtarlar, röleler ve kontaktörler.
  • Çift Duvarlı Davullar Daha fazla stabilite ve kontrol için sektördeki en ağır yapı, Isı hatası olmayan üstün agresif özel kahve kavurma profili performansı. Daha düzgün ısı dağılımı, daha fazla tutarlılık, hatta kızartma ve daha iyi kontrol sağlar.
  • USB Veri Kaydı Gerçek zamanlı kızartma verileri ve daha doğru ön ısıtma sıcaklığı kontrolü için fan hızı, tambur basıncı, çekirdek sıcaklığı, ortam sıcaklığı ve tambur sıcaklığı kaydı için MODBUS aracılığıyla son teknoloji entegre USB bağlantısı.
  • Doğal veya LPGMill City, hem doğal hem de LP gazın tam aralıklı modülasyonuna sahip yüksek çıkışlı, yüksek verimli brülör setlerine sahip, CSA sertifikalı düşük kayıplı gaz trenleri tasarladı.
  • Sizin Kavurma Makineniz, Sizin TarzınızMat veya fırçalanmış paslanmaz çelikte altı döner renk seçeneği mevcuttur. İstek üzerine özel logolar.
  • Eğitim, Garanti, Teknik DestekDünya çapındaki sorulara 7/24 yanıt. E-posta, telefon ve video konferans yoluyla arama sorun giderme. Her yeni kurulum için planlanmış video konferans kavurma makinesi güvenliği, alışma ve operasyonel gezinme ve video konferans oturumu baharat kavurma oturumları. Tüm modellerin tüm bileşenleri, Minneapolis, Minnesota’daki MCR Genel Merkezi’nden dünya çapında hemen teslim edilmek üzere envantere alınmıştır.
genel bakış:– Masa veya tezgah üzerinde kullanım için tasarlanmıştır
– Araç dışı saman toplayıcı içerir
– Güç, gaz ve egzoz havalandırması gerektirir
Parti boyutu:200 gram – 1.5 kilogram
Toplu Zaman:< 15 dakikalık toplu
Üretim Çıktısı:13,2 lb/sa, 105.8 lb/gün
(6 kg/sa, 48 kg/gün)
Bağ:MODBUS üzerinden entegre USB bağlantısı
Sıcaklık Verileri:Çekirdek sıcaklığı (BT), tambur sıcaklığı (DT), ortam sıcaklığı (ET)
Kavurma Verileri:Fan hızı, tambur basıncı
Kavurma Gövdesi (LxWxH):41,36 inç x 32,75 inç x 35,76 inç
(150 cm x 83,2 cm x 90,8 cm)
Saman Toplayıcı (ØxH):12 inç x 29 inç
(30.5 cm x 73,7 cm)
Ağırlık:Kavurma Gövdesi – 198.4 lb (90 kg)
Saman Toplayıcı – 44,1 lb (20 kg)
Yanıcı Maddelere Açıklık:18 inç (45,7 cm)
Servis gerekli:Tek Fazlı, 220-230V, 15A, 50-60Hz
Yakıt tipi:LPG -veya- Doğalgaz. Basınç gereksinimleri ve dönüştürme bilgileri için Kurulum Kılavuzuna bakın.
Gerekli Havalandırma Tipi:Egzoz sıcaklıklarının gerektirdiği minimum ısı derecesine (Kurulum Kılavuzuna bakın) ve saha koşullarının gerektirdiği şekilde yanıcı maddelere açıklık oranına sahip pozitif basınç kanalı.
Detaylar:– CSA Tasarım Sertifikalı
– Otomatik durdurmalı soğutma tepsisi kapağı
– Elektrik kesintisi durumunda manuel tambur krankı
– %100 gıda güvenli üretim yolu
– Kolay havalandırma temizliği için Opsiyonel Hızlı Bağlantı Kitleri

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar