Anasayfa » Lakone Smart Coffee Roaster

Lakone Smart Coffee Roaster

admin

Lakone Smart Coffee Roaster, kullanıcı dostu otomatik özelliklere sahip bir dijital kahve çekirdeği kavurma makinesidir.

AKILLI
ÇOĞALTMA
SİSTEMİ

Lakone’nin ana özelliği olan Akıllı Çoğaltma Sistemi, kızartma profillerini zahmetsizce çoğaltmanıza olanak tanıyarak partiden partiye doğru sonuçlar üretir.

HASSAS İNCE
KONTROL
 

Her seferinde makinenizi manuel olarak ayarlama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak; Lakone’nin otomatik özellikleri, kavrulmuş fasulye tadının hassasiyetini ve tutarlılığını korur.

BASİT KAVURMA
İŞLEMİ
 

IoT tabanlı bir cihaz olarak Lakone, kahve çekirdeklerini daha yumuşak ve daha kolay kavurmayı sağlayan bir uygulama ile birlikte gelir.

Dijital teknoloji

Otomatik ve kullanımı kolay

Kompakt ve Şık Tasarım

Kahve dükkanınızda zarif bir ekran

Tam elektrikli

yangın ve gaz kullanmaktan daha fazla güvenlik sağlar

çevre dostu

Yakıt yakma emisyonu üretmez

Kızılötesi radyasyon

Isıtma kaynağına doğrudan dokunmaz

Akıllı Çoğaltma Sistemi

sürekli olarak hassas ve tutarlı kavrulmuş fasulye üretir

Profil Ayarını Kaydet ve Yükle

Daha fazla tarif keşfetmenize izin verir ve insan gücüne dayanmaz

Kavurma makinesi, özel kahve dükkanı sahibi veya kavurma makinenizde hassasiyet ve tutarlılık sağlamakta veya manuel çalıştırmada ustalaşmaya çalışırken sürekli olarak zor zamanlar yaşayan bir kavurucu iseniz, Lakone Smart Coffee Roaster dualarınızın cevabıdır. IoT tabanlı bir cihaz olarak, Lakone sizin için ağır işleri yapıyor; sadece tercih ettiğiniz kavurma profilini seçin ve bir sonraki demlemeniz için mükemmel kahve çekirdeklerini bulun.

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar