Anasayfa » JURA W8 Otomatik Kahve Makinesi

JURA W8 Otomatik Kahve Makinesi

admin

Jura W8 Otomatik Kahve Makinesi ile müşterilerin, çalışanların ve misafirlerin kahve içtikleri bir yerde çok daha huzurlu bir ortam bulunur, çünkü kahve rahat, iletişimsel ve üretken bir ortam sağlar. Zevke, kahve spesiyallerinin çeşitliliğine ve estetiğe önem veren herkes için WE8 en doğru seçim.

Üç litrelik su haznesi, 500 gram kapasiteli kahve çekirdeği haznesi ve 25 porsiyonluk telve haznesi ile bu zarif profesyonel tam otomat, günde 30 fincan civarında kahve spesiyallerinin içildiği bir yer için en doğru çözüm.

Yenilikçi teknolojiler kahve zevkinde devrimler yaratıyor. Tek dokunuş fonksiyonu Latte macchiato, Flat White veya Cappuccino gibi moda içecekleri çok kolay sadece bir tuşa basarak sunmakta. Ön yüzeye yerleştirilmiş tuşlar ve modern bir TFT-Ekran antrenmansız kullanıcılara bile kullanımı çocuk oyunu kadar kolaylaştırıyor.

Mükemmel keyif için ileri teknoloji

WE8 modelinde toplam on iki yoğunluk kademesi seçilebilir. JURA kısa kahve çeşitleri için pişirme yöntemini kökten mükemmelleştirdi. Bu sebepten WE-Serisi ile kahve barlarındaki kaliteyi elde ediyorsunuz. JURA tarafından geliştirilmiş Pulse Extraction Process (P.E.P.®) özelliği Ristretto ve Espresso’da sıcak suyu hızlı ve kısa kısa atımlar ile kahve tozunun içinden geçirir. En mükemmel öğütmeyi altı kademeli AromaG3-Değirmen sağlamaktadır. Onunla kahve çekirdekleri her zaman taze, hızlı ve aynı zamanda tadı özellikle korunarak öğütülür. WE8 tek dokunuş fonksiyonu sayesinde süt köpüğü ile taçlandırılan moda spesiyaller fincanı yerinden oynatmadan tek tuşa basarak hazırlanır.

TÜV sertifikalı hijyen

Temizlik ve hijyen şirketler için olmazsa olmazı.  Bu sebepten entegre yıkama ve temizlik programları JURA tam otomatlar için özel geliştirilmiş temizlik ürünlerinin kombinasyonu ile kusursuz bir hijyeni sadece bir tuşa basarak sağlamakta – hatta TÜV Rheinland tarafından sertifikalı.

İstekleriniz kadar özel

İstekler kullanım alanından kullanım alanına göre değişebildiğinden WE8 programlama ve şahsileştirme için bir çok imkan sunuyor. Örneğin toz ve su miktarları tamamen kişisel tercihlere ve kullanılan fincanlara göre uyarlanabilir. Ayrıca bazı kahve spesiyalleri başkalarına engellenerek kişileştirilebilir.

Kullanma kılavuzu için buraya tıklayınız….

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar