Anasayfa » Aillio Bullet Roaster R1 V2

Aillio Bullet Roaster R1 V2

admin

Aillio Bullet Roaster küçük gruplu bir kahve kavurma makinesidir. Bullet R1, 1 kg’lık kişisel/örnek gerçek tamburlu kahve kavurma makinesidir.

Otomatik tambur ön ısıtma, ayarlanabilir ısı ve fan hızı ve kızılötesi çekirdek ve tambur sıcaklık sensörleri tarafından sağlanan sürekli gerçek zamanlı geri bildirim, hassas ve tutarlı kavurma sağlamak için bir araya gelir. Satış Fiyatı olarak 3,500 $ olarak fiyatlandırılmıştır. (Türkiye için uygulanacak Kargo + Gümrük + KDV gibi fiyatlandırmalar bu fiyata dahil değildir.)

Bir seferde bir kiloya kadar kızartın veya örnek kavurma makinesi olarak kullanın.

İster ekstra kapasiteye sahip çok yönlü bir örnek kavurma makinesi arayan bir profesyonel, ister kahvenizi bir sonraki seviyeye taşımak isteyen bir amatör olun, Bullet benzersiz bir şekilde çekici bir seçenektir.

Herhangi bir fiyat noktasında rakipsiz teknoloji ile, piyasada onun yaptığını yapabilen başka 1 kg kavurma makinesi yoktur. Bullet daha iyi veriler, daha hassas kontrol ve benzersiz kullanım kolaylığı sunar – yine de her yerde bulunabilecek en uygun fiyatlı 1 kg’lık kavurma makinelerinden biridir.


Daha fazla güç. İyi kontrol. Daha iyi veriler.

  • Elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma son derece duyarlıdır ve hiçbir güçlük ve gaz tehlikesi olmadan 12 dakikadan kısa bir sürede bir kg çekirdeği ilk çatlamaya kolayca getirebilir.
  • Kızılötesi çekirdek sıcaklığı algılama , her yerde mevcut olan en iyi kavurma verileri için benzersiz hız, doğruluk ve tutarlılık sağlar.
  • 9 güç seviyesi, 12 fan hızı, 9 tambur hızı ve 160°C ile 310°C arasındaki ön ısıtma aralığı , kavurma işleminin hassas kontrolünü sağlar. Bu özgürlüktür: sadece kendi hayal gücünüzle sınırlısınız.
  • Hassas otomatik ön ısıtma , her kavrum için tercih ettiğiniz tambur sıcaklığını ayarlamanıza olanak tanır
  • RoasTime kavrum profilleme ve yönetim yazılımı , referansınız ve çalışmanız için her kavrumu günlüğe kaydeder ve ayrıca kavurma profillerinizi, tariflerinizi ve deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabileceğiniz sürekli gelişen bir topluluk olan Roast.World web sitesine erişmenizi sağlar.

İndüksiyon neden kullanılır?

Geleneksel elektrikli kavurma makineleri verimsiz ısıtma elemanlarına güvenmek zorundayken, Bullet R1 tamburu doğrudan ısıtmak için indüksiyon kullanır.

İndüksiyon kullanıyoruz çünkü:

  • İndüksiyon, enerji israfını ortadan kaldırarak Bullet R1’i dünyanın en yeşil kavurma makinelerinden birine dönüştürür.
  • Endüksiyon, makinenin tepki verme hızını önemli ölçüde artırarak, güç seviyesindeki herhangi bir orta kavrum ayarı anında yapıldığından, geleneksel elektrikli kavuruculara kıyasla gazlı kavurma makinelerine daha yakın bir his verir.
  • İndüksiyon, Bullet’a inanılmaz miktarda ısı doldurmamıza ve gücünden ödün vermeden ayak izini azaltmamıza olanak tanır, böylece gazlı kavurma makineleriyle ilgili kurulum sorunlarının hiçbiri olmadan hemen hemen her yerde 1 kg kahve kavurabilirsiniz.
Bullet Kahve Kavurucusunda Isı Sisteminin Çalışma Şekli

IBTS: Bu nedir? Neden fark eder?

Kızılötesi çekirdek sıcaklık sensörü (IBTS), veriye dayalı kahve kavurma işlemindeki en büyük soruna patent bekleyen çözümümüzdür: kötü çekirdek sıcaklığı verileri.

Profesyonel kavurucular, farklı makinelerde farklı parti boyutlarının profillerini eşleştirmeyi zorlaştıran çeşitli değişkenlere karşı savunmasız olan çekirdek problarının kendilerine yalan söylediğini uzun zamandır biliyorlar.


Bu problarla ilgili sorun, tutarsız olmaları ve  çekirdek sıcaklığı değişikliklerine tepki vermede yavaş olmalarıdır.

Tamburdaki çekirdeklerin sıcaklığını ölçmek için yeni bir yol sağlayarak çekirdek problarının sınırlamalarını tamamen ortadan kaldırıyoruz: kızılötesi sensörler.

Bu, sonuçlarınızı tekrar tekrar tekrar edebilmeniz için parti boyutları arasında gecikme ve dikkate değer bir tutarlılık olmadığı anlamına gelir.


Daha İyi Kahve için RoasTime

RoasTime yazılımını, kavurmalarınızı hem izlemek hem de kontrol etmek için kullanabilirsiniz, bu da sürekli olarak harika kahve kavurmayı çok daha kolay hale getirir. Mac, PC ve Linux sistemleri için mevcut olan yazılım %100 ücretsizdir.

Güç, fan ve tambur hızı değişikliklerinin yanı sıra çekirdek sıcaklığı verilerinin tümü otomatik olarak günlüğe kaydedilir ve size her kavurmanın grafiksel bir gösterimini sağlar.


Bu veriler, kendi kupa notlarınızla eşleştirildiğinde, çekirdeklerinizden en iyi sonucu alabilmeniz için varsayımları ortadan kaldırır.

RoasTime ile, beğendiğiniz bir kavurmayı otomatik olarak çoğaltmak için kavurmaları “Oynatma” da yapabilirsiniz. Ya da bir kavurma sırasında Güç, Fan ve Tambur ayarlarında zamana veya çekirdek sıcaklığı parametrelerine göre otomatik değişiklikleri tetikleyen kendi “Kavurma Tariflerinizi” oluşturabilirsiniz.


Aillio Bullet Roaster Kavrum Videosu

Daha Fazla Bilgi Almak İsterseniz Buraya Tıklayarak Web Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz…..

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar