Anasayfa » Bezzera Victoria Espresso Kahve Makinesi

Bezzera Victoria Espresso Kahve Makinesi

admin

Bezzera kahve makinelerinin patentini 1901 yılında almıştır. Bezzera Victoria Espresso Kahve Makinesine yakından bir göz atalım.

1906 yılında Milano Uluslararası Fuarı’nda sergilenen ilk espresso kahve makinesiydi. Zaman içinde şirket, bugün Bezzera ailesinin dördüncü nesli ile devam eden bu çalışma için sürekli tutkuyu koruyarak önemli bir gelişme gösterdi. Sürekli yenilik ve modern dönüşümler, üretim hattını gururla kendi tesislerinde koruyan şirketin felsefesini ve geleneğini değiştirmedi.

GÜÇLÜ HİZMET ÇOK KAZANLI TEKNOLOJİ

VICTORIA kahve makinesi sistemi, Dünya çapında kahve endüstrisi evriminin taleplerini karşılar; üçlü kazan sistemi, doğru sıcaklık ayarının programlanmasına izin verirken, demleme profili sistemi, dünyanın her yerinden tek kaynaklı ve karmaşık kahve karışımlarından en iyi sonucu elde etmek için basınç profillerinin programlanmasına izin verir.

ÇOKLU KAZAN SİSTEMİ

Doğru anda nihai üretim kapasitesi: Victoria sistemi, özel Açma/Kapama anahtarına sahip 3 bağımsız kazan ile donatılmıştır: sol buhar çıkış kazanı, sağ buhar ve sıcak su çıkış kazanı ve her demleme ünitesinin kendi kahve kazanı vardır. , özel bir program ile 2 ana buhar kazanını birbirine bağlayarak kesintisiz bir buhar jeneratörü elde edin.

TFT EKRAN PROGRAMLAMA

Programlama, özel bir insan arayüzü ile önceden ayarlanmış profilleri kullanarak veya maksimum kişiselleştirme fırsatı vererek makine parametrelerinin kolayca programlanmasına izin veren son teknoloji dokunmatik ekranlar aracılığıyla yapılır. BEZZERA basınç profili patentini kullanarak, özel düşük basınç programları ile damla kahve ve bitkisel infüzyon yapmak mümkündür.

PATENTLİ DEMLEME PROFİL SİSTEMİ

Çift kazanlı hidrolik sistem, kahve ekstraksiyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak için basınç profillerinin 3 ila 11 bar arasında ayarlanmasına izin veren Hacimsel bir dozaj ile çekilir. BEZZERA basınç profili patentini kullanarak, özel düşük basınç programları ile damla kahve ve bitkisel infüzyon yapmak mümkündür.

OTOMATİK SU YENİLENMESİ

Su ve Buhar kazanlarının otomatik rejenerasyon sistemi, pH ve su kalitesini kontrol altında tutmak için günlük bir geri dönüşüm planlamasına izin verir.

KAHVE SICAKLIK KONTROLÜ

PID termostatlı yeni kahve ekstraksiyon sıcaklık kontrol sistemi, fincandaki kahve sıcaklığının doğru bir şekilde programlanmasını sağlar, hidrolik devre termo stabilitesi sayesinde her kahve çeşidinin aromalarının yükseltilmesi sağlanır.

Ayrıntılı kılavuz için BURAYA Tıklayınız…

Bezzera Victoria Tanıtım Videosu

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar