Anasayfa » ROEST NUMUNE KAVRUM MAKİNESİ

ROEST NUMUNE KAVRUM MAKİNESİ

admin

Roest numune kavurma makinesi ile nunune kavurmaya yenilikçi yaklaşım.

Otomatik İlk Çatlak Tespitli Dünyanın İlk Numune Kavurma Makinesi

Akıllı teknolojiyle birleşen kullanıcı dostu tasarımı, kahvenizi tamamen geliştirmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

ROEST Numune Kavurma, numune kavurma iş yükünü azaltır, zaman kazandırır, tutarlılığı ve kaliteyi artırır. Birçok ayarlanabilir değişkene sahip manuel kavurma, kavurma becerilerinizi geliştirmenize ve kahve hakkındaki bilginizi genişletmenize olanak tanır.

HİBRİT KAVURMA TEKNOLOJİSİ

ROEST numune kavurma makinesi, en çok kullanılan iki teknolojinin birleşimidir; küçük sıcak hava kavurma makinesi ve geleneksel açık tamburlar. Elektrikle çalışan kavurma, tutarlılık ve hassasiyet sağlar; tamburlu kavurma, üretim kavurma makinelerini çoğaltır.

Nasıl çalıştığını görmek için videoyu izleyin.

ROEST NUMUNE KAVURMA MAKİNESİ

OTOMATİK KAVURMA

Otomatik kavurma, tutarlılığı ve hassasiyeti artırır. Herkesin örnek kavurma makinesini çalıştırmasını ve yüksek kaliteli kahve kavurmasını kolaylaştırır. ROEST numune kavurma makinesi ile önceden ayarlanmış profillere ve ilk çatlamadan sonra önceden ayarlanmış bir geliştirme süresine (saniye veya yüzde olarak) dayalı olarak otomatik olarak kavurabilirsiniz.

MANUEL KAVURMA AYARLANABİLİR PARAMETRELER

ROEST ile kavurma sırasında istediğiniz zaman tam manuel kontrole sahip olabilirsiniz. Tüm değişkenler doğrudan kavurma makinesinin ekranında ayarlanabilir. Dilerseniz otomatik kavurma programına da dönebilirsiniz.

Özellikler

  • 6 ADEDE KADAR SICAKLIK SENSÖRÜ
  • ÇİFT FAN SİSTEMİ
  • 50-120 GR KAPASİTE
  • 1,6 KW MAKS.
  • 100V /115V / 230V
  • 14 KG
  • KABLOSUZ BAĞLANTI

KAVURMA WEB PORTALI

PC, tablet veya telefonunuzdaki web tarayıcınız üzerinden erişebilirsiniz. Profiller oluşturun ve paylaşın, günlüklerinizi takip edin, karşılaştırma için günlükleri üst üste koyun, canlı görüntüde kavurma eğrilerini takip edin ve daha fazlasını görüntüleyin.

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar