Anasayfa » World of Coffee Milan için Ziyaretçi Kaydı Açıldı!

World of Coffee Milan için Ziyaretçi Kaydı Açıldı!

admin

23-25 ​​Haziran 2022’de İtalya’nın Milano kentindeki Milano Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 2022 World of Coffee ticaret fuarı için ziyaretçi kayıtları başladı.

World of Coffee geri dönüyor ve espressonun doğduğu yer olan İtalya’ya gidiyoruz! World of Coffee, Özel Kahve Derneği (SCA) tarafından düzenlenen ve Ev Sahibi Sponsoru BWT water+more tarafından desteklenen Avrupa’nın önde gelen kahve fuarıdır . 

Sektörün World of Coffee ile yüz yüze bağlantı kurmasının üzerinden üç yıl geçti ve bunun geri dönüşü topluluk tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bu yılki fuar alanı, dünyanın önde gelen 200’den fazla kahve ve Horeca endüstrisi tedarikçisinin en son ürünlerini sergilediği tıklım tıklım dolu.

Milano’ya çok sevilen ve yepyeni şov özelliklerini getirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz:

  • En İyi Yeni Ürün Yarışması ve Teşhir
  • Kahve Tasarım Ödülleri
  • SCA Dersleri ve Çalıştayları
  • Kupa Odaları
  • Kavurma Köyü
  • Yeşil Kahve Alıcıları ve Satıcıları Programı – 2022 için YEPYENİ!
  • Dünya Latte Art Şampiyonası, World Coffee in Good Spirits Şampiyonası, Dünya Kupası Tadımları Şampiyonası, Dünya Kahve Kavurma Şampiyonası ve Dünya Cezve/Ibrik Şampiyonası dahil olmak üzere beş Dünya Kahve Şampiyonası.

Uzun süredir Ev Sahibi Sponsoru olan ve BWT water+more katılımcısının Genel Müdürü Dr Frank Neuhausen, “Temiz, berrak ve saf su özel kahve endüstrisi için hayati bir kaynak olduğundan, BWT water+more World of World’ü desteklemekten gurur duyuyor şeklinde bir açıklama yapmıştır. Üç yıldan beri ilk kez bu yıl dünyanın her yerinden ziyaretçileri Milano’daki gösteri alanına tekrar davet etmeyi dört gözle bekliyoruz!

Yaklaşan etkinliği çevreleyen topluluk heyecanı hakkında, SCA İcra Kurulu Başkanı Yannis Apostolopolus : “Üç yıl sonra yeniden bir araya gelmek ve yeniden bağlantı kurmak için espressonun doğduğu yerden daha iyi bir yer olamazdı. Özel sponsorlarımız, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin devam eden desteği sayesinde, İtalyan kahve topluluğu ve gönüllüler World of Coffee de yer alacaklar. Çok fazla kahve tarihine sahip bir yerde geleceğe birlikte bakmak istiyoruz.”


Kayıt olmak

Etkinlik öncesi indirimler mevcutken gelişmiş kayıt önerilir. Kaydolmak ve rozet seçenekleri ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen World of Coffee kayıt web sayfasını ziyaret edin .

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar