Anasayfa » IKAWA Ev Kavurma Sistemi

IKAWA Ev Kavurma Sistemi

admin

IKAWA Pro Serisi, Pro50 ve Pro100’ü içerir; size numune kavurma işleminizi yükseltme yeteneği veren en yeni nesil numune kavurma makinesinin iki modeli.

Deneyim seviyeniz ne olursa olsun, basit uygulama kontrolü sayesinde bir düğmeye dokunarak inanılmaz sonuçlar çıkarıyor.

OPTİMAL
KAVURMA KAPASİTESİ

IKAWA Ev Kavurma Makinesi 100 g’lık bir kavurma kapasitesine sahiptir – bu, parti başına yaklaşık 5 ila 7 fincan lezzetli, özel kavrulmuş kahve anlamına gelir. Kavurma kapasitesi ile mutfağınızdaki kavurmanın pratikliği arasındaki optimum denge.

100 gr’a kadar kızartma


HAVANIN YANILMAZ
GÜCÜ

Patentli siklon teknolojimiz, her seferinde eşit ve kaliteli bir kızartma sağlar. Kavurmanız sırasında, dumanı en aza indirirken, kahve samanı kavanozda toplanır. Bittiğinde, kavanozları değiştirin ve taze kavrulmuş kahvenizin sihirli bir şekilde toplama kavanozuna uçmasını izleyin.

siklon teknolojisi

MUTFAĞINIZ İÇİN MÜKEMMEL TASARLANDI

Kavurma makinemizi, mutfağınızda kendinizi evinizde hissedecek ve kahve severlerin kurulumunun mükemmel bir uzantısı olacak şekilde tasarladık. IKAWA’da kavurma, siz ve ev halkınız için güvenli, keyifli ve ödüllendiricidir.

Fonksiyonel ve güzel tasarım

HAZIRLADIĞINIZ EN İYİ KAHVE

Özenle seçilmiş yeşil fasulye çeşitlerimiz, en yüksek lezzet potansiyeline yöneliktir ve önerilen kızartmalar da dahil olmak üzere keşfedilecek çeşitli kızartma kontrolleri ile birlikte gelir. Kontrol sizdeyken, bunun şimdiye kadar içtiğiniz en iyi kahve olacağını düşünüyoruz.

En taze kahvenin tadını çıkarın

ÇOKLU
GERİ KAVURMA

Home Roastery’nin üzerine inşa edildiği teknoloji ve donanım, arka arkaya kavurma sağlar. 100 gr’dan fazla kahveye ihtiyacınız varsa, daha fazla çekirdek ekleyin ve ‘git’ düğmesine basın! Kavurma en son tarifi hatırlar.

Test edilmiş ve kanıtlanmış kızartma sistemi

Sezgisel
Kızartma Kontrolleri

Ev Uygulaması, IKAWA yeşil fasulye tarifleri oluştururken iki yeni kontrol içerir: Kızartma Derecesi ve Geliştirme Süresi. En sevdiğiniz kavurmaları oluşturmak ve elde etmek için kahve başına 30’a kadar farklı kavurma kombinasyonunu keşfedin.

Tamamen yeni dinamik kızartma kontrolleri

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar