Anasayfa » Probat P Serisi

Probat P Serisi

admin

P serisi, yepyeni bir dükkan kavurucu neslini temsil ediyor. Tüm modeller, genişletilmiş işlevselliğe sahip yenilikçi yazılım gibi bir dizi gelişmiş teknik özellik ile donatılmıştır. Birden fazla ek tasarım seçeneği, P serisini her manastır için benzersiz kılar. Toplamda, 1 ila 30 kilogram arasında parti boyutları ve saatte 17 ila 85 kilogram kavrulmuş kahve kavurma kapasitesine sahip üç farklı model mevcuttur.

Elektrikle çalışan yeni P05 e, yeni P Serisi neslindeki en küçük mağaza kavurma makinesinin gazla ısıtılan versiyonuyla aynı gelişmiş özelliklere sahiptir. Kavurma süreleri ve esneklik doğrudan karşılaştırılabilir, böylece P05’in kavurma sonuçları aynı yüksek kalite ve tekrarlanabilirlik korunurken yeni P05 e’ye güvenli bir şekilde aktarılabilir.

PROBATINO, küçük işletmeler için özel olarak geliştirilmiştir. Bir kilogramlık önerilen parti boyutu ile az miktarda kavrulmuş kahve üretmek, test etmek ve mükemmelleştirmek için mükemmeldir.

SÜREKLİ YÜKSEK KAHVE KALİTESİ

Makine ve süreçle ilgili verileri kaydetmek için termokupllar, sürekli ve tekrarlanabilir kavurma sonuçları için kavurma işlemi üzerinde optimum kontrol sağlar.

ESNEKLİK

Genişletilmiş parti boyutu aralığı ve ayrı ayrı kontrol edilebilen frekans dönüştürücüler, farklı kahve türlerinin aroma geliştirmesinde maksimum esneklik sağlar. Ayarlanabilir soğutma elek çıkışı esnek kurulum sağlar.

YETERLİK

Eşzamanlı kavurma ve soğutma işlemi çevrim sürelerini kısaltır. Optimize edilmiş ısı yalıtımı, belirli bir enerji verimliliği sağlar.

BİREYSELLİK

Geleneksel görünüm, kavurma makinesi gövdesinin, kaputun ve ayrıca farklı ön tasarım parçalarının renginin uyarlanmasıyla kişisel tercihlere göre bireysel olarak yuvarlanabilir – her kavurma için benzersiz garanti!

Yorum bırakın

İlgili Paylaşımlar